TANIE DZIAŁKI NAD MORZEM RUSINOWO

Między Darłowem a Jarosławcem

Plaża w Rusinowie

Działki rekreacyjne nad Bałtykiem

Niepowtarzalna przyroda, piękna plaża, powietrze nasycone jodem – to atuty Rusinowa położonego nad Morzem Bałtyckim, między Jarosławcem a Darłowem. To tutaj zlokalizowane są zupełnie nowe działki rekreacyjne, które oferuje Stowarzyszenie Działkowców – Nasze Ogrody.

Świetna lokalizacja Blisko od Poznania

Rusinowo leży między Jarosławcem a Darłowem, około 2,5 km spacerem od szerokiej plaży, która w sezonie nie jest zatłoczona, jak w innych kurortach nadmorskich. Tu panuje idealny klimat dla alergików.

NAJPIĘKNIEJSZE NATURALNE PLAŻE NAD BAŁTYKIEM

Atrakcyjne działki letniskowe nad morzem

Położone zaledwie dwa kilometry od morza zupełnie nowe działki letniskowe w Rusinowie, między Jarosławcem a Darłowem to idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy lubią ciszę i spokój oraz powietrze nasycone jodem. Wakacyjna jest także cena działek – bo zalewie 19 500 zł za 350 metrów kwadratowych.

20 minut spacerem od pięknej, szerokiej plaży

Działki znajdują się około 20 minut spacerem od pięknej, szerokiej plaży, która w sezonie nie jest zatłoczona, jak w innych kurortach nadmorskich. Rusinowo to miejscowość dla wszystkich pragnących odpocząć od zgiełku i cieszyć się urokami pięknego Morza Bałtyckiego, położona między dwoma nadmorskimi jeziorami. Oaza spokoju i dzikiej przyrody, gdzie na polnych dróżkach można spotkać zające, sarny i inne leśne zwierzęta. Rusinowo jest miejscem przyjaznym dla wędkarzy i miłośników żeglowania, albowiem znajduje się tu przestrzeń do wodowania łodzi i żaglówek. Działki rekreacyjne oferuje Stowarzyszenie Działkowców – Nasze Ogrody z Poznania. Powierzchnia działek wynosi 350 m kw, a wpisowe, które wpłaca działkowiec to 19500 zł plus 500 zł opłaty notarialnej i sądowej. Prawo do działki, członek Stowarzyszenia uzyskuje po podpisaniu dzierżawy działkowej, co potwierdzone zostaje wpisem do księgi wieczystej. Pierwszy ogród Stowarzyszenia powstał w tym roku, w Lusówku nad jeziorem Lusowskim koło Poznania.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DZIAŁKI NAD MORZEM W RUSINOWIE

ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁEK

Stowarzyszenie oferuje także atrakcyjne i ekonomiczne sposoby zagospodarowania działek, poprzez zamieszczanie na stronie internetowej projektów altan letniskowych. Dzięki nim, można w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń altany, tak aby znalazło się w niej możliwie jak najwięcej miejsca. Warto dodać, że zgodnie z przepisami ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, na terenie ogrodów działkowych Stowarzyszenia można pobudować budynek rekreacyjno - wypoczynkowy o powierzchni 35 metrów kwadratowych z 12-metrową altaną, o wysokości 5 metrów przy dachu stromym i 4 metrów przy dachu płaskim. Nie ma konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia w urzędzie budowlanym. Ponadto ogrody są zakładane na atrakcyjnych gruntach, mających dostęp do energii elektrycznej i sieci wodociągowej.

Promocje działek nad morzem

ZAREZERWUJ SWOJĄ DZIAŁKĘ JUŻ TERAZ

Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na kupno, możesz bezpłatnie zarezerwować działkę.

TOP